Atsibodo  nuolatos dažyti tvorą ? Galbūt norite pakeisti interjerą ? Deginta mediena yra ilgaamžė išeitis! Sugiwood komanda pasiruošusi Jums padėti.  Neturite transporto kaip atsivežti žaliavas ? Ne bėda! Mes atvažiuosime, pasiimsime ir pagaminę gaminį atvešime Jums ! Susisiekite ir liksite maloniai nustebę! Sugiwood, tai senosios tradicijos- naujas požiūris!

Pasirinkite paslaugą!

Tvoros lentų paruošimas Sugiwood technika – Atsibodo dažnai dažyti tvorą? Degintas medis yra sprendimas kuris suteiks išskirtinumo ir ilgaamžiškumo! Garantuojame, sutaupysite ir neišsitepsite dažais!

tvora

Fasado ir terasos medienos paruošimas Sugiwood technika  –  negalite išsirinkti kaip turėtų atrodyti Jūsų namo fasadinė siena ar terasa? Mes čia! Degintas medis yra atsparus ugniai ir neigiamam gamtos poveikiui! Estetinis vaizdas nustebins net ir didžiausius „kritikus“!

fasadas

Vidaus dailylenčių paruošimas Sugiwood technika  –  Vienodi tapetai ir dažytos sienos nesuteikia norimo jaukumo? Degintos medienos dailylentės Jūsų būstą pavers šiltu ir jaukiu. Tai ekologiškas produktas kuris namus pavers išskirtiniais!

vidus

Interjero dizaino sukūrimas – Neradote tai ko ieškote? Susisiekite su mumis, mūsų profesionali interjero dizainerių ir architektų komanda sukurs tai, ko galbūt ieškojote jau ilgą laiką.

interjeras

Pasirinkite stilių!

Tiger – mediena kurią švelniai palietė ugnis. Šiuo būdu apdegintas medis yra švelniai rusvas, turintis bronzinio atspalvio. Nudeginus medieną „Tiger“ stiliumi matysite ryškų medienos raštą.

tiger

Bear – mediena kurią karštis nudažė. „Bear“ stiliumi apdegintas medis yra tamsiai rudos spalvos su juodais rievių raštais.

bear

Crocodile – mediena kuriai ugnis suteikė korokodilo odą. „Crocodile“ stiliumi apdegintas medis yra ryškus ir grublėtas. Tai bene vienas išskirtiniausių medienos apdeginimo būdų. Tam reikia drąsos!!!

croc

Sužinok kainą!

Degintos medienos tvoros lentų paruošimas kainuoja nuo 6 eurų už kvadratinį metrą.

Fasado, terasos ir lauko degintų dailylenčių paruošimas kainuoja nuo 8 eurų už kvadratinį metrą.

Vidaus degintų dailylenčių paruošimas kainuoja nuo 8 eurų už kvadratinį metrą.

Interjero dizaino sukūrimas – Tai individualu, bet kainos tikrai neišgasdins.

Nusprendėte, bet neturite savo medienos ? Susisiekite su mumis, pasitarsime ir rasime geriausią variantą Jums!